Technológie pre ľudí

Najlepšie produkty vznikajú spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu.

Tvoríme produkty, ktoré sú orientované na používateľa a zjednodušujú život.

Poradenstvo

Povedzte nám, ako funguje Váš biznis a naši skúsení konzultanti urobia všetko pre to, aby na základe týchto vedomostí našli to najlepšie riešenie pre vás.

Oblasti IT poradenstva

Poskytujeme IT konzultácie v týchto oblastiach: Vývoj softvéru, budovanie IT infraštruktúrz a business Intelligence (BI)

Optimalizácia nákladov

Pri IT konzultáciách nie sme viazaní na žiadne platené technológie, inklinujeme k nasadeniu open-source nástrojov a technológií, ktoré vám môžu radikálne znížiť náklady na IT infraštruktúru pri zachovaní robustnosti, spoľahlivosti a dostupnosti.

Poradenstvo a konzultácie pri vývoji softvéru

Firemné informačné systéme majú svoje špecifiká. Každá firma preto potrebuje svoje vlastné riešenie a služby s ním spojené. Vždy si nájdeme čas na to, aby sme pochopili vaše ciele a našli riešenie, ktoré funguje pre váš konkrétny typ podnikania.

Poradíme vám, čo robiť v prípade chýb

Vo vašej IT infraštruktúre sa môžu vyskytnúť chyby. Naše skúsenosti sú vašou zárukou, že žiaden problém pre nás nie je neriešiteľný. Moderné IT technológie, hardvérové a softvérové riešenia si vyžadujú odborný a profesionálny prístup. Využite našu komplexnú IT podporu.

Kvalitný kód

Kvalitný kód je základom každej online aplikácie, webstránky alebo e-shopu. 

Dizajn

Inovatívny a funkčný design je synonymom našich projektov. Pri tvorbe designu myslíme na jednoduchosť ale aj výnimočnosť, ktorú každý projekt potrebuje. 

Informačné systémy

Vytvoríme informačný systém prispôsobený Vašim potrebám, s dokonalým zážitkom, postavený na bezpečnej a stabilnej architektúre.

Optimalizácia

Veľký dôraz kladieme hlavne na správnu optimalizáciu, aby sme zvládali aj väčšie návštevnosti.

Vývoj softvéru

Hľadáte riešenie, ktoré splní vaše špecifické potreby? Naše aktivity pokrývajú celý životný cyklus informačného systému, vrátane vývoja a údržby.

Mobilné aplikácie

Odlíšte sa od konkurencie pomocou mobilnej aplikácie. Všetky naše riešenia sú vyvíjané a navrhnuté s pomocou najnovších technológií.

Natívny mobilný vývoj

Sme odborníci pre natívny vývoj mobilných aplikácií v jazykoch Kotlin a Swift. Veríme, že vývoj natívnych mobilných aplikácií je správna cesta pre väčšinu klientov, hlavne pri veľkých, rýchlo rastúcich projektoch.

Vizuálne príťažlivý a funkčný

Náš analytik vám pomôže zistiť, čo vyhovuje požiadavkám vášho projektu.

Jedinečný grafický dizajn

Naši grafici pre vás pripravia viac návrhov vašej mobilnej aplikácie. Samozrejme pri zachovaní vašich požiadaviek a brand identity.

Funkcie podľa potreby

Či ste majiteľom reštaurácie alebo nadšený turista, odporučíme vám funkcie, vďaka ktorým uľahčíme proces rezervácií, prihlásenia a objednávok alebo iné vylepšenia pre váš konkrétny biznis.

Responzívny dizajn

Vďaka responzívnemu dizajnu zabezpečíme prehľadné zobrazenie produktov na tabletoch, mobiloch, ako aj klasických PC. Už pri tvorbe eshopu myslíme aj na mobilné zariadenia.

Priaznivé pre SEO

Systém je predpripravený na vypĺňanie metapopisov. Zároveň je naprogramovaný tak, aby bolo dodržaných čo najviac SEO štandardov.

Optimalizácia rýchlosti

Už počas vývoja myslíme na rýchlosť stránky. Optimalizujeme kód a nepoužívame zbytočne veľa rozšírení a skriptov, ktoré môžu eshop spomaľovať. Pri spustení aplikujeme niekoľko mechaník pre optimalizovanie rýchlosti.

Jednoduchá úprava produktov

Jednoduchá editácia produktov, kategórií, ale aj celého objednávkového systému. Vďaka tomu je tvorba eshopu efektívna a jednoducho si ho viete spravovať aj sami.

E-Commerce

Profesionálne a zároveň moderné riešenie pre internetový obchod.

Automatizácia a integrácia

Softvéry na automatizáciu podnikových procesov a vytváranie aplikácií, ktoré integrujú tieto procesy na jednom mieste dokážu vám priniesť výraznú pridanú hodnotu.

Automatizácia, efektivita, čas

Obchodné procesy a postupy zahŕňajú množstvo aktivít rôzneho charakteru. Niektoré sú rutinné, robíte ich na dennej báze a iné zas špecifické v závislosti od charakteru podnikania. Automatizácia týchto úloh šetrí čas a vy sa zatiaľ môžete zamerať viac na svoje podnikanie. Softvérové automatizované aplikačné programy vám pomôžu pri vykonávaní každodenných časovo náročných úloh.

Redukovanie ľudských chýb

Automatizácia úloh má aj ďalšie výhody ako je redukcia ľudských chýb. Keď vaše podnikanie funguje prevažne manuálne, šance na chybu spôsobenú pracovníkom sú oveľa vyššie. Nehovoriac o tom, že zaťažujú vás aj vašich zamestnancov a spätné dohľadávanie a oprava chyby zaberá opäť čas a energiu.

Prehľad a lepšie riadenie podnikových aktivít

Pozrite sa v kancelárií okolo seba, koľko papiera vidíte? Ak veľa, vedzte, že vás ten papier spomaľuje. Uveďme si jednoduchý príklad. Získanie papiera z kartotéky môže trvať napríklad 15 minút. Ak je to činnosť, ktorá sa vykonáva často, napríklad denne tri krát, v priemere to týždenne zaberie 3h 45min, mesačne 15h. Vybrať papier a založiť ho naspäť do kartotéky. Na mieste je otázka, či chcete hľadať informácie, alebo konať na základe informácií. Ak máte softvér, môžete nájsť informácie, ktoré potrebujete v sekundách. Nehovoriac o tom, že sprehľadníte databázy a zabránite strate dát (v tomto prípade napr. strate dokumentu).

Podpora zákazníkov, partnerov a konkurencie schopnosť

Z vlastnej skúsenosti si predstavte vašu komunikáciu s potencionálnym či súčasným obchodným partnerom. Predstavte si, že riešite problém, zašlete mail a požadujete poskytnutie informácií. Ako na vás pôsobí, ak vám partner odpovie hneď, alebo so značným oneskorením? Rýchlosť odozvy vo vás môže vyvolať dôveru a pocit, že sa o vás a vaše problémy obchodný partner zaujíma, alebo naopak. Podpora zákazníkov a partnerov je dôležitým faktorom vytvárania úspešných obchodných vzťahov. Dobrý informačný systém vám pomôže promptne reagovať a vzbudzovať tak v partneroch pocit profesionality a dôvery. Rôzne funkcie informačných systémov, ako napríklad odosielanie pravidelných oznámení vašim klientom, zvýši vašu viditeľnosť. To vám prirodzene dáva výhodu nad konkurenciou. Veď nakoniec akého partnera by ste si vybrali vy?

Flexibilné rozšírenie tímu

Škálujte svoj tím podľa potrieb. Náš tím vývojárov umožňuje rozšírenie vašej kapacity podľa potrieb a aktuálnych výziev, ktorým čelíte.

Agilný tím

Agilný vývoj prináša pridanú hodnotu rýchlešie. Cieľom je validovať nápady, testovať funkcionality a vyvíjať v malých cykloch (inkrementoch).

Komplexný vývoj produktu

Zastrešíme celý proces produktu od validácie nápadu, cez dizajn a vývoj, testovanie až po optimalizáciu. Začleníme vás do celého procesu.

Reporting

Precízny reporting zabezpečí dokonalú informovanosť v každej fáze a o aktivite vývojárov.

Poskytovanie odborníkov

Ušetrite si starosti s najímaním nových ľudí a využite našich skúsených profesionálov, do ktorých tréningu nemusíte investovať.

Online marketing

Vhodnou stratégiou pre PPC, SEO a sociálne médiá Vám pomôžeme dostať sa k Vašim zákazníkom a zabezpečiť tak cieľový podiel na trhu.

Marketingová stratégia

Pravidelne sledujeme dianie a trendy, aby sme vám mohli ponúknuť tú najlepšiu marketingovú stratégiu. Vieme, čo na internete funguje, a preto vám vieme navrhnúť ten správny plán pre dosiahnutie vášho biznis cieľa.

PPC a SEO

Zoptimalizujeme vaše webové stránky alebo budeme pre vás písať články, aby ste sa lepšie zobrazovali vo vyhľadávačoch, ako napríklad Google. Vďaka tomu dokážeme výrazne zvýšiť návštevnosť vašej webovej stránky z takzvaného organic search, teda z neplatených odkazov vyhľadávania.

Správa sociálnych sietí

Spoločne pochopíme vašu značku a trhové prostredie, aby sme vám vedeli odporučiť najlepšiu kombináciu prirodzených a reklamných formátov v sociálnych médiách.

Kvalitné fotografie

Kvalitné interiérové fotografie dokážu originálnym spôsobom oživiť webovú stránku a dodajú jej autentickosť. Fotografovanie interiérov je vhodné pre obchody, kancelárie, výrobné haly, kaviarne či reštaurácie. K interiérovým fotografiám je vhodné doplniť fotografie zamestnancov alebo vedenia spoločnosti. Vhodnými fotkami sú v neposlednom rade aj fotografie zo zákulisia firmy. Fotky z práce v kancelárii alebo na firemnom podujatí.

Návrh a realizácia

Navrhneme vám celý koncept videa, od storyboardov (grafických konceptov) cez produkciu až po 2D kompozície, 3D/CG efekty a animácie. Pri tvorbe každého videa kladieme dôraz aj na tie najmenšie detaily.

Odlíšte sa od svojej konkurencie.

Virtuálne prehliadky

360° virtuálne prehliadky pozostávajú z niekoľkých panoramatických fotiek, ktoré sú editované a plynulo spojené do jedného celku.

360 video

Video natočené vo všetkých smeroch! Zachytáva celý priestor tristošesťdesiat stupňov 360°. Vidíte naozaj všetko. Hore, dolu, vpredu vzadu. Vďaka tomu je to jedinečný formát, zážitok a má skutočne veľký potenciál.

Atraktívne fotografie

Portréty vašich zamestnancov, autentické fotografie na sociálne siete alebo bezchybné momentky z eventov umožnia vašej značke ožiť a priblížia ju potenciálnym kandidátom, zákazníkom i verejnosti.

Foto a video produkcia

Milujeme prácu s ľudmi a dokážeme z nich pred objektívom dostať želanú emóciu.

Manažér kybernetickej bezpečnosti ako služba

Komplexná starostlivosť o bezpečnosť vašej organizácie ako služba.

Pre koho je služba určená?

Zákon o kybernetickej bezpečnosti (zákon č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti) stanovuje povinnosť určiť Manažéra kybernetickej bezpečnosti každému prevádzkovateľovi základnej služby.

Kto je Manažér kybernetickej bezpečnosti?

Táto funkcia si okrem orientácie na oblasť kybernetickej bezpečnosti vyžaduje aj hlboké odborné znalosti, aktívny prehlaď v súčasnej a neustále sa meniacej legislatíve a schopnosť odhadnúť a znižovať kybernetické riziká pre organizáciu.

Podľa § 5 písm. a) vyhlášky Národného bezpečnostného úradu c. 362/2018 Z. z., Manažér kybernetickej bezpečnosti:

Kompetencie Manažéra kybernetickej bezpečnosti

  1. Má možnosť predkladať návrhy a oznamovať informácie v oblasti kybernetickej bezpečnosti priamo štatutárnemu orgánu prevádzkovateľa základnej služby,
  2. Zabezpečuje aplikáciu bezpečnostných opatrení v systéme riadenia kybernetickej bezpečnosti,
  3. Je nezávislý od riadenia prevádzky a vývoja služieb informačných technológií,
  4. Spĺňa znalostné štandardy na funkciu manažéra kybernetickej bezpečnosti podľa osobitného predpisu.

Prečo DigiTech88?

DigiTech88 je pre vás ideálnym partnerom na výkon funkcie Manažéra kybernetickej bezpečnosti, pretože vďaka niekoľkoročnej praxi dokonale poznáme prostredie našich zákazníkov.